Rozpoczynamy realizację projektu płatnych praktyk dla studentów!

plakat07

praktyki7

Załączniki do regulaminów:

Koordynator projektu - dr Sławomir Binkowski – Pełnomocnik Rektora ds. Praktyk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżury w poniedziałki od 12:00-14:00 Rektorat, ul. Wyszyńskiego 38.

Zastępca koordynatora projektu – mgr Kamilla Kierzkowska – Kierownik Działu Promocji, Rozwoju, Praktyk i Staży 61 424 29 42 w. 333,

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Rektorat, ul. Wyszyńskiego 38 (I p.)

Dyżury w czerwcu 2017 r. w siedzibie Akademickiego Biura Karier, Kampus Wrzesińska, bud. 4, II p., sala 201
poniedziałki w godz. 14:00-16:00
wtorki w godz. 8:00-16:30

Uwaga studenci, na czas wakacji lipiec – wrzesień 2017 r. Biuro Projektu zostało przeniesione do Rektoratu Uczelni, ul. Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno, I p. (Dział Promocji, Rozwoju, Praktyk i Staży).

FE Wiedza Edukacja Rozwoj