Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SOS Matura 2018!image001Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie uruchamia od 28 października 2017 r. kursy z matematyki przygotowujące do matury pod nazwą "SOS Matura 2018!". Akcja skierowana jest do tegorocznych maturzystów, niezależnie od rodzaju i profilu szkoły do jakiej uczęszczają. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Przedmiot dostępny jest w opcji podstawowej i rozszerzonej. Wymogiem jest zebranie się 8 osób chętnych. Na każdy przedmiot przewidziane jest 40 godzin lekcyjnych.

Formularz

Wypełniony formularz (dostępny w załączeniu) należy dostarczyć do sekretariatu PWSZ w Gnieźnie lub wysłać do 27 października 2017 r. e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną (ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno). Po uruchomieniu grupy i zajęć z uczestnikiem zajęć zostanie podpisana umowa.

Spotkanie organizacyjne w sprawie ustalenia harmonogramu oraz pierwsze zajęcia odbędą się 28 października 2017 r. w Kampusie przy ul. Wrzesińskiej, budynek 5.

pdf   Formularz zgłoszeniowy

 

Opłata

Opłata za 1 godzinę lekcyjną wynosi 10 zł. Opłata za cały kurs płatna jest jednorazowo lub w ratach miesięcznych. Wysokość opłaty i terminy jej wniesienia określa umowa zawarta pomiędzy Uczelnią i słuchaczem kursu. Przy wnoszeniu opłaty prosimy o dopisek "SOS matura matematyka”.

Dane do przelewu:

Nr konta: 51-1020-4115-0000-9502-0186-3349
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. H. Cegielskiego w Gnieźnie ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno

Harmonogram

Zajęcia będą odbywać się na terenie PWSZ w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej 43-55 (Kampus pokoszarowy). Kurs przewiduje 40 godzin lekcyjnych (45 min.) z każdego przedmiotu, po 2 godziny lekcyjne w tygodniu. Czas trwania kursu od października roku bieżącego do marca roku przyszłego. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie ustalony na spotkaniu organizacyjnym z uczestnikami kursu.

Zajęcia z matematyki poprowadzi pani mgr Karolina Tomczak i będą odbywały się w soboty w godzinach dopołudniowych.

Przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego należy podać grupę podstawowa lub rozszerzoną.

Harmonogram zajęć zostanie podany na pierwszym spotkaniu.

Spotkanie organizacyjne dla maturzystów odbędzie się 28.10.2017 r. o godz. 9.40 dla grupy podstawowej w Kampusie przy ul. Wrzesińskiej, budynek 5.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com