Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

LektoratysermoStudium Języków Obcych
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie
jest członkiem Stowarzyszenia Akademickich Ośrodków Nauczania
Języków Obcych

SERMO
 

 
Studium Języków Obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. H. Cegielskiego w Gnieźnie kształci studentów w zakresie języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Lektorzy SJO regularnie biorą udział w szkoleniach i konferencjach naukowo-dydaktycznych, prowadzą zajęcia za granicą w ramach programu Erasmus oraz czynnie uczestniczą w organizacji zajęć dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
 
Od roku 2007 Studium Języków Obcych jest organizatorem Olimpiady Języków Obcych dla Studentów Wyższych Uczelni Miasta Gniezna, a od roku 2012 wraz z Centrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej organizuje cykliczny  konkurs dla uczniów liceów i szkół ponadgimnazjalnych „English for Information and Communications Technology”. Studium Języków Obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. H. Cegielskiego w Gnieźnie jest członkiem Stowarzyszenia Akademickich Ośrodków Nauczania Języków Obcych SERMO oraz posiada uprawnienia administratora sesji egzaminacyjnych BULATS w wersji online. Studenci mogą podchodzić do egzaminu BULATS (wersja on-line) obejmujący Business English/Deutsch organizowany w Polsce przez odpowiednio Cambridge University oraz Goethe Institut.

 
pdf Informacje
pdf Recognition
pdf Certificate

Kontakt w sprawie egzaminów Bulats: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga studenci - wyjazd studyjny do Niemiec

Dolna Saksonia - Wolfenbuettel – Goslar – Brunszwik – Wolfsburg – Marienborn

16-21.04.2018r.

 

Termin zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2.03.2018 r.

W treści maila proszę podać: Wizyta studyjna – Dolna Saksonia; imię i nazwisko; e-mail i nr tel. do kontaktu

Maksymalna liczba uczestników: 10

Lista osób zakwalifikowanych do wyjazdu zostanie ogłoszona do dnia 16.03.2018 r.

Koszt udziału w projekcie: 350 zł

Pobyt w Niemczech w pełni finansowany przez urząd kraju związkowego Dolna Saksonia

oraz Ostfalia Univeristy of Applied Sciences w Wolfenbuettel.

Finansowanie obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, przejazdy na terenie Niemiec, bilety wstępu.

Projekt dofinansowany przez PWSZ im. H. Cegielskiego w Gnieźnie.

pdf Szczegółowe informacje

 

 

XI Olimpiada Języka Angielskiego dla Studentów Wyższych Uczelni Miasta Gniezna - wyniki

01 Dnia 15.12.2017 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. H. Cegielskiego odbyła się XI edycja Olimpiady Języka Angielskiego dla Studentów Wyższych Uczelni Miasta Gniezna pod patronatem JM Rektora PWSZ im. H. Cegielskiego w Gnieźnie dra hab. Janusza Wiśniewskiego, prof. PWSZ.

czytaj więcej

XI Olimpiada języka angielskiego dla studentów wyższych uczelni miasta Gniezna

01

czytaj więcej

Studenci z USA z wizytą w Gnieźnie

0102W dniach 28.09-2.10.2017 r. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. H. Cegielskiego w Gnieźnie gościła grupę studentów i wykładowców z uczelni Bethel University (Minnesota, USA). Pobyt studentów amerykańskich w pierwszej stolicy Polski był częścią trwającej blisko cztery miesiące europejskiej podróży, obejmującej wizytę w siedmiu krajach. Amerykańscy i polscy studenci uczestniczyli wspólnie w szeregu wydarzeń obejmujących prezentacje na temat kultury i życia społecznego w Polsce i USA, szybki kurs tańca polskiego, bowling, zwiedzanie Gniezna, Ostrowa Lednickiego i Torunia. Studenci amerykańscy, dla których była to pierwsza wizyta w Polsce, podkreślali serdeczność z jaką spotkali się w naszym kraju i wyjątkowość naszej narodowej kuchni. Dla studentów z Polski była to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych i rozwijania asertywności.

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com