Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościZbiórka krwi „KREWNIACKA PWSZ-TKA”

„Krewniacka PWSZtka” to projekt realizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. H. Cegielskiego w Gnieźnie we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa
i Krwiolecznictwa w Poznaniu.


Głównym celem „Krewniackiej PWSZtki” jest propagowanie idei oddawania krwi i szpiku kostnego dla osób potrzebujących. Poprzez honorowe krwiodawstwo, przekazujemy  drugiemu człowiekowi coś, co nas nic nie kosztuje, a dla biorcy stanowi bezcenny dar życia. Zależy nam tym, aby w naszą akcję włączyło się jak najwięcej osób, którzy wpierają tę ideę, dlatego nasze wydarzenie ma charakter cykliczny i odbywa się dwa razy w ciągu roku akademickiego. 

czytaj więcej

Studenci PWSZ GNIEZNO z wizytą w Dolnej Saksonii - Fotorelacja

W dniach 16-21.04.2018 r. studenci kierunków: ZiP, Technologia Chemiczna, Inżynieria Środowiska oraz Pielęgniarstwo odbyli wizytę studyjną w Dolnej Saksonii w ramach programu „Look-and-see-Trips”. Pobyt studentów w Niemczech został w pełni sfinansowany ze środków Rządu Federalnego Dolnej Saksonii oraz uczelni partnerskiej Ostfalia University of Applied Sciences (Ostfalia Hochschule für angewandte Wissenschaften). Zróżnicowany program wizyty obejmował zarówno zwiedzanie okręgu jak i spotkania dotyczące rozwoju współpracy między uczelniami, a także w wymiarze regionalnym.

czytaj więcej

Rekrutacja zakładów pracy/instytucji przyjmujących na kursowe i pilotażowe praktyki zawodowe - III edycja

FE Wiedza Edukacja Rozwoj

Rekrutacja zakładów pracy/instytucji przyjmujących na kursowe i pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Gnieźnie

(III edycja) w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie ogłasza z dniem 19 kwietnia 2018 r. rekrutację zakładów pracy/instytucji przyjmujących na praktyki zawodowe (kursowe i pilotażowe) studentów PWSZ w Gnieźnie,

prowadzone w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

(III edycja projektu).

czytaj więcej

Rekrutacja uczelnianych opiekunów praktyk - III edycja

FE Wiedza Edukacja Rozwoj

Rekrutacja uczelnianych opiekunów praktyk w projekcie

„Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” – III edycja

w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)

współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie ogłasza z dniem 19 kwietnia 2018 rekrutację uczelnianych opiekunów praktyk (kursowych i pilotażowych) studentów PWSZ w Gnieźnie

w III edycji projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej

Szkolenie dla studentów pielęgniarstwa i fizjoterapii

23 kwietnia 2018 r. odbędzie się II edycja wykładu oraz praktycznego szkolenia na temat: ”Ręce - narzędzia nie podlegające sterylizacji” dla studentów kierunków: Pielęgniarstwo i Fizjoterapia, w ramach programu: ”Higiena rąk to bezpieczna opieka” (zalecenia World Health Organization obowiązujące od października 2005 r.) który jest jedną z pierwszych światowych inicjatyw na Rzecz Bezpieczeństwa Pacjenta.

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com