Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościStudenci z Politécnico de Leiria w PWSZ Gniezno

01
Studenci kierunku Pielęgniarstwo z uczelni partnerskiej Politécnico de Leiria (Portugalia) rozpoczęli dwumiesięczny pobyt w naszej uczelni. Studenci realizować będą praktykę w ramach programu Erasmus+.

 

 

czytaj więcej

VIII Maraton Chemiczny PWSZ - Zaproszenie

01

 

Erasmus+ - zmienia życie, otwiera umysły

Dnia 21.12.2018 r. studenci kierunku Pielęgniarstwo z uczelni partnerskiej Nursing School of Coimbra w Portugalii zakończyli realizację praktyk w PWSZ im. H. Cegielskiego w Gnieźnie. Studenci wyrazili swoją opinię na temat pobytu w Polsce i motywacji do udziału w programie Erasmus+ w krótkim wywiadzie dla TV Gniezno.

Otwórz plik

Samoobsługowy skaner w Bibliotece

Z nadejściem semestru letniego czytelnicy  Biblioteki PWSZ Gniezno mogą bezpłatnie korzystać z samoobsługowego skanera. Urządzenie pozwala wykonać skany w popularnych formatach: Word, PDF, Excel, JPG, TIFF. Pliki można  zapisać na dysku zewnętrznym USB, CD, lub wysłać e- mailem.
Czytelnik skanuje fragmenty czasopism, książek po uprzedniej konsultacji z bibliotekarzem.
Do wykonania skanu przeznaczone są zbiory w ramach tzw. dozwolonego użytku własnego, do własnych potrzeb naukowych (Dz. U. Nr 80, poz. 904 z 2000 r., ze zm.).

0102Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com