Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościABSOLUTORIUM AKADEMII MŁODEGO INŻYNIERA

0114 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku nauki w Akademii Młodego Inżyniera. Absolwenci AMI, otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Dr Katarzyna Sobocińska - koordynator AMI, podziękowała wczoraj rodzicom za udział ich dzieci w zajęciach, pogratulowała małym absolwentom wytrwałości oraz zachęcała ich dalszego do rozwijania swoich pasji.

czytaj więcej

II miejsce PWSZ Gniezno w turnieju piłki nożnej

W zakończonej 13 czerwca br. Szkolno - Akademickiej Lidze Piłki Nożnej o Puchar Kanclerza GWS Milenium, nasza drużyna zajęła II miejsce. 

W ostatnim meczu ulegliśmy drużynie GWS Milenium - 2:4. Bramki dla PWSZ Gniezno zdobyli: Kamil Mikołajczak i Adam Zdrojewski.

czytaj więcej

China Day w PWSZ Gniezno

01 Dnia 12.06.2018 r. w PWSZ im. H. Cegielskiego w Gnieźnie został zorganizowany wykład/prezentacja na temat kultury, języka, życia społecznego i geografii Chin. Spotkanie, które poprowadziły przedstawicielki Instytutu Konfucjusza Tao Zhang i Yong Huimin obejmowało naukę kaligrafii znaków chińskich, naukę podstawowych słów z języka chińskiego, śpiewanie po chińsku oraz pokaz Tai Chi.

czytaj więcej

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA WYJAZDY Z ERASMUS+

Ogłaszamy rekrutację uzupełniającą na wyjazdy Erasmus+.

Jeszcze nie podjąłeś decyzji gdzie odbyć praktykę? Zgłoś się na wyjazd zagraniczny na praktyki letnie. Dołącz do studentów, którzy wyjadą już w lipcu. To już ostatnia szansa w tym roku akademickim.

Obowiązkowa praktyka + wyjazd zagraniczny = ERASMUS+

Zgłoszenia tylko do 30 czerwca 2018

doc Formularz zgłoszeniowy na praktyki w ramach programu Erasmus+

 

Więcej informacji w Erasmus krok po kroku, oraz pod nr tel. 61/424-26-90 w.327.

erasmus

X edycja Biegu im. Hipolita Cegielskiego już za nami

Bieg im. Hipolita Cegielskiego wystartował w ubiegłą sobotę tj. 9 czerwca br. 

To już X, jubileuszowa edycja biegu, która w tym roku dedykowana była tegorocznym wydarzeniom tj.: przypadającej 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku dla biegaczy przygotowano dwa dystanse biegowe. Pierwszy - dla początkujących biegaczy liczył 1 kilometr, drugi - bieg główny liczył 5 kilometrów dookoła kampusu PWSZ Gniezno.

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com