Dzień reklamy w Zespole Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie

22.03.2019 r. w Ekonomiku w ramach organizowanych dni zawodowców odbył się dzień reklamy pod hasłem "Wyróżnij się, albo zgiń". Wykłady prowadzili przedstawiciele Szkół Wyższych z Gniezna m.in. dr inż. Ewa Więcek-Janka z wykładem pod tytułem „Prosty sposób na zbudowanie przekazu reklamowego- modele reklamy”. W zajęciach brały udział klasy technikum organizacji reklamy, uczniowie ze skupieniem i zainteresowaniem przysłuchiwali się przedstawionym treścią. Szkoła od kilku lat cyklicznie organizuje tego typu zajęciach. W tym roku dzień reklamy skupił się na temacie „Kreacji prawdy magicznej w reklamie”, oraz „Reklamy na Facebooku”. Po części wykładowej uczniowie zapoznali się z oferta edukacyjną uczelni.

01020304