Lista rankingowa i rezerwowa - Projekt "Studiuj Pielęgniarstwo z PWSZ w Gnieźnie"

Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy Listy Rankingowe Stypendystów kierunku Pielęgniarstwa, zakwalifikowanych do stypendium za wyniki w nauce, a także Listy Rezerwowe ze wskazaniem numerów albumów Wnioskodawców.

- z rocznika 2015/2016 (obecnie na III roku studiów),

- z rocznika 2016/2017 (obecnie na II roku studiów)

pdf Lista rankingowa i rezerwowa

Studenci z Listy Rezerwowej mogą otrzymać stypendium w trakcie roku akademickiego w przypadku utraty prawa do otrzymywania stypendium przez Stypendystów, którym przyznano stypendium na dany rok akademicki. W przypadku rezygnacji Stypendysty ze studiów przed rozpoczęciem wypłaty stypendium lub w jego trakcie, jego miejsce zajmuje pierwsza osoba z Listy Rezerwowej.

Wszyscy składający Wniosek o stypendium za wyniki w nauce proszeni są o odbiór pisemnej decyzji o przyznaniu lub nieprzyznaniu stypendium, w dnach: od 15 lutego do 16 lutego 2018r, w Biurze projektu w Rektoracie (wejście A, I piętro po lewej stronie) w godzinach pracy Rektoratu.

Osoby zakwalifikowane do wypłaty stypendium będą proszone o zgłoszenie się do Biura Projektu, w celu podpisania umowy z Uczelnią, której wzór stanowi Załącznik nr 5 do Regulaminu Stypendialnego oraz o przedłożenie:

- Deklaracji uczestnictwa w projekcie - Załącznik nr 3 do Regulaminu Stypendialnego,

- Oświadczenia o ochronie danych osobowych - Załącznik nr 4 do Regulaminu Stypendialnego oraz numeru rachunku bankowego

Data podpisania umów ze Stypendystami będzie podana w terminie późniejszym.

Zgodnie z zapisami w Regulaminie Wnioskodawca niezadowolony z wyniku rozpoznania jego Wniosku może zwrócić się do Rektora z wnioskiem o ponowne rozpatrzenie sprawy w terminie 14 dni od dnia otrzymania decyzji o przyznaniu lub odmowie przyznania Stypendium.

Kontakt w sprawie stypendium za wyniki w nauce: mgr inż. Justyna Szablak – Koordynator Projektu