Konferencja dla mieszkańców Gniezna

01We wtorek, 19 września w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się konferencja dla mieszkańców Gniezna pt. „Od niskiej emisji do wysokiej świadomości”, nad którą patronat objęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele Instytutu Inżynierii i Ochrony Środowiska PWSZ w Gnieźnie prof. dr hab. Jerzy Siepak oraz prof. dr hab.  inż. Antoni Zajdel.Prof. dr hab. inż. Antoni Zajdel wyjaśnił zgromadzonym co to takiego niska emisja.

Konferencja jest częścią kampanii edukacyjno-informacyjnej przygotowanej przez Urząd Miejski w Gnieźnie.
W spotkaniu, które odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury, wzięli udział przedstawiciele różnych urzędów, instytucji, służb mundurowych oraz przedstawicieli samorządu - radni i działacze osiedlowi.