Patronujemy ekologicznej kampanii edukacyjnej UM

01Miło nam poinformować, że PWSZ w Gnieźnie objęła patronatem kampanię edukacyjną prowadzoną przez Urząd Miejski w Gnieźnie od września do listopada 2017 r. pt. „Od niskiej emisji do wysokiej świadomości”. W ramach kampanii planowane jest przeprowadzenie olimpiady wiedzy ekologicznej, warsztatów dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz organizacja cyklu seminariów dla mieszkańców Gniezna.

Pierwszą akcją w ramach kampanii jest konferencja, która odbędzie się 19 września w Miejskim Ośrodku Kultury. Prelegentem z ramienia naszej Uczelni będzie dr hab. inż. Antoni Zajdel, prof. PWSZ! Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.