Rocznica wybuchu II wojny światowej

01Władze uczelni wraz z dyrekcją nauczycielami i uczniami Szkoły Mundurowej w Gnieźnie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Poznaniu oraz zaproszeni goście uczcili pamięć poległych w rocznicę wybuchu II wojny światowej. Rektorzy uczelni dr. hab. Janusz Wiśniewski i prof. dr hab. Józef Garbarczyk oraz Kanclerz mgr Mieczysław Baranowski złożyli kwiaty przy obelisku płk. dypl. Mieczysława Mozdyniewicza, dowódcy 17 Dywizji Piechoty, która wzięła udział w kampanii wrześniowej w słynnej bitwie nad Bzurą.