Kadencja rektorska prof. dr. hab. Józefa Garbarczyka dobiegła końca

W poniedziałek, 28 sierpnia prof. dr hab. Józef Garbarczyk, założyciel i Rektor PWSZ w Gnieźnie na posiedzeniu Senatu Uczelni przedstawił sprawozdanie Rektora z działalności Uczelni w minionym roku akademickim oraz podsumował ponad 13 lat sprawowania funkcji Rektora. Prof. dr hab. J. Garbarczyk podziękował członkom Senatu, a w szczególności prorektorom i dyrektorom Instytutów za dotychczasową współpracę. Na ścianie sali senatu zawisł portret ustępującego Rektora. Podczas obrad Senatu w Uczelni powołano Centrum Transferu Technologii.

0102030102
0301020303

W posiedzeniu Senatu uczestniczył również Rektor - Elekt dr hab. Janusz Wiśniewski, prof. PWSZ, który od 1 września 2017 pełni funkcję Rektora PWSZ w Gnieźnie. W środę, 30 sierpnia prof. dr hab. Józef Garbarczyk spotkał się z przedstawicielami lokalnej społeczności, z którymi aktywnie współpracował przez wiele lat. Ustępujący Rektor PWSZ w Gnieźnie podziękował za wsparcie i wspólne inicjatywy. Nie obyło się bez wspomnień dotyczących trudnych początków funkcjonowania Uczelni. W tym samym dniu pracownicy administracji Uczelni podziękowali Rektorowi za dotychczasową pracę.