Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościRUSZYŁY ZAPISY NA BIEG IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO

Bieg im. Hipolita Cegielskiego ma na celu integrację mieszkańców Gniezna ze środowiskiem akademickim PWSZ Gniezno. Jest to impreza otwarta, w której udział biorą: władze Uczelni, wykładowcy, studenci, Włodarze Miasta oraz mieszkańcy Gniezna, dla których często ze względu na krótki i przyjemny dystans (1 lub 5 km w zależności od deklaracji uczestnika) jest to pierwsza przygoda z bieganiem. Tegoroczna, X już edycja biegu poświęcona jest 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Stąd też na pamiątkowym medalu, który otrzymuje każdy uczestnik biegu, w tym roku pojawi się rocznicowe logo „100 lat niepodległości”.

Bieg odbędzie się 9 czerwca br.tj. w sobotę, o godz. 12:00

czytaj więcej

Powstanie Wielkopolskie na ziemi gnieźnieńskiej z perspektywy 100 lat

W środę, 16 maja odbył się w naszej uczelni kolejny wykład Gnieźnieńskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauki pt. „Powstanie Wielkopolskie na ziemi gnieźnieńskiej z perspektywy 100 lat”. Do wygłoszenia tego wykładu został zaproszony prof. dr hab. Janusz Karwat, który od kilku lat kieruje pracami na stworzeniem „Encyklopedii Powstania Wielkopolskiego”, która już niebawem zostanie ukończona.

czytaj więcej

UWAGA! Rekrutacja studentów do projektu!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie

ogłasza z dniem 17 maja 2018 r. rekrutację studentów PWSZ w Gnieźnie

na praktyki zawodowe w ramach III edycji projektu pt.  
„Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych”

w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

czytaj więcej

Wykład otwarty „Powstanie Wielkopolskie na ziemi gnieźnieńskiej z perspektywy 100 lat.” - 16.05.2018

 

Wykładowca z uczelni partnerskiej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. H. Cegielskiego w Gnieźnie

01 W dniach 7-11.05.2018 r. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. H. Cegielskiego w Gnieźnie gościła wykładowcę z Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego im. Pavla Tyczyny w Humaniu (Ukraina) dr Olhę Sushkevych, która przeprowadziła serię zajęć z języka angielskiego w ramach programu Erasmus + STA dla studentów kierunków Informatyka i Pielęgniarstwo.

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com