Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościStudiuj Pielęgniarstwo i odbieraj stypendia!

Miło nam poinformować, że projekt unijny „Studiuj Pielęgniarstwo w PWSZ w Gnieźnie” złożony w konkursie  nr POWR.05.03.00-IP.05-00-003/17 otrzymał dofinansowanie ze środków Funduszy Europejskich w wysokości 4.030.240 zł. Łączna wartość projektu to 4.652.440 zł. Większość wsparcia finansowego trafi do studentów, którzy będą chcieli studiować na kierunku Pelęgniarstwo.

czytaj więcej

Konferencja dla mieszkańców Gniezna

01We wtorek, 19 września w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się konferencja dla mieszkańców Gniezna pt. „Od niskiej emisji do wysokiej świadomości”, nad którą patronat objęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie.

czytaj więcej

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego

inauguracja

Rektor i Senat
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie

mają zaszczyt zaprosić

Społeczność Akademicką PWSZ w Gnieźnie na Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2017/18, która odbędzie się w dniu 6 października 2017 r.
o godz. 12:00 w Teatrze im. Al. Fredry w Gnieźnie
, ul. Mickiewicza 9.

 

czytaj więcej

Stypendium Prezydenta miasta Gniezna

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą informacją studentów, którzy chcieliby ubiegać się o stypendium Prezydenta miasta Gniezna. Student zwraca się z prośbą o przyznanie stypendium Prezydenta Miasta Gniezna za pośrednictwem władz Uczelni, a więc proszę składać wnioski z kompletem dokumentów w Rektoracie do 18 września.

czytaj więcej

Patronujemy ekologicznej kampanii edukacyjnej UM

01Miło nam poinformować, że PWSZ w Gnieźnie objęła patronatem kampanię edukacyjną prowadzoną przez Urząd Miejski w Gnieźnie od września do listopada 2017 r. pt. „Od niskiej emisji do wysokiej świadomości”. W ramach kampanii planowane jest przeprowadzenie olimpiady wiedzy ekologicznej, warsztatów dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz organizacja cyklu seminariów dla mieszkańców Gniezna.

 

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com