Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościWIGILIA AKADEMICKA

Szanowny Panie Rektorze, Drodzy Wykładowcy i Studenci!

Zapraszamy na WIGILIĘ AKADEMICKĄ, która odbędzie się 19 grudnia br. (w środę) o godz. 12:30 w kampusie PWSZ Gniezno, w budynku nr 5, w sali 112.
Rozpocznijmy wspólne świętowanie Bożego Narodzenia i podzielmy się opłatkiem w jak największym gronie!

Serdecznie zapraszamy
Samorząd Studencki PWSZ Gniezno

czytaj więcej

II Spotkanie informacyjne Erasmus+

Zapraszamy na
SPOTKANIE INFORMACYJNE

13 grudnia 2018 r. godz. 11.00
Kampus Wrzesińska
Budynek 4, sala 205

czytaj więcej

Świąteczne życzenia z Nowego Jorku

Życzenia zdrowych i wesołych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku, przesłali dla całej naszej Uczelni, Mirosław i Piotr Mozdyniewiczowie - bliscy pułkownika dypl. Mieczysława Stanisława Mozdyniewicza, ostatniego dowódcy 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty, stacjonującej w dawniejszych koszarach przy ul. Wrzesińskiej, w których aktualnie mieści się nasz Kampus PWSZ Gniezno.

Bardzo dziękujemy za pamięć i świąteczne pozdrowienia prosto z Nowego Jorku.

czytaj więcej

Targi Edukacyjne w Mogilnie

01 Na zaproszenie Zespołu Szkół w Mogilnie nasza uczelnia, już po raz kolejny uczestniczyła w Targach Edukacyjnych, które odbyły się w ubiegły piątek, tj. 7 grudnia br. Serdecznie dziękujemy Organizatorom za tak ciepłe i życzliwe przyjęcie. Wszystkich zainteresowanych studiami technicznymi i medycznym, którzy nie mogli tego dnia spotkać się z nami, zapraszamy na wycieczkę po Kampusie PWSZ w Gnieźnie.

czytaj więcej

Finał mikołajkowej akcji "Studencka paczka dla dzieciaczka"

6 grudnia br. odwiedziliśmy Oddziały Pediatryczne w Gnieźnie i we Wrześni, żeby najmłodszym pacjentom przebywającym w w/w szpitalach, wręczyć mikołajkowe upominki. Tegoroczna edycja naszej akcji, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i bardzo dziękujemy całej akademickiej społeczności PWSZ Gniezno za tak liczny odzew i zaangażowanie.

Zapraszamy do obejrzenia video i fotorelacji

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com