Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościXI Olimpiada języka angielskiego dla studentów wyższych uczelni miasta Gniezna

01

czytaj więcej

Rekrutacja studentów PWSZ w Gnieźnie na praktyki zawodowe (II edycja)

FE Wiedza Edukacja Rozwoj

Rekrutacja studentów PWSZ w Gnieźnie na praktyki zawodowe w ramach II edycji projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt.  „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

II Edycja – rok akademicki 2017/2018

czytaj więcej

System monitorowania powietrza miasta Gniezna wykonany przez naszego studenta!

01Miło nam poinformować, że wspólne rozmowy prowadzone od 2016 r. przez Rektora PWSZ prof. dr. hab. Józefa Garbarczyka oraz wiceprezydenta Miasta Gniezna Jarosława Grobelnego na temat metody oceny jakości powietrza w Gnieźnie zaowocowały stworzeniem testowego systemu monitorowania jakości powietrza. Miastu bardzo zależało na stworzeniu systemu który dostarczy nie tylko informacji na temat źródeł zanieczyszczenia powietrza, ale także wyników w czasie rzeczywistym oraz informacji z wielu punktów pomiarów jednoczenie.

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com