Zapraszamy do uczestnictwa w CERTYFIKOWANYCH BEZPŁATNYCH WARSZTATACH

Szczegółowe informacje o Warsztatach

Wyjazd technologiczny do f-my CEMBRIT

01Dnia 15 kwietnia 2019 r. grupa studentów 2-go roku ze specjalności Zarządzanie i inżynieria produkcji  z opiekunami uczelnianymi  odwiedziła zakład Cembrit  Production  S.A. w Trzemesznie.  Cembrit  to wiodący producent wyrobów włókno-cementowych w Europie, który oferuje  szeroką gamę produktów na elewacje, dachy i do wnętrz obiektów użytkowych.Przewodnikiem zakładowym był mgr inż. Sławomir Szczeblewski, absolwent PWSZ w Gnieźnie.  Najpierw, bazując na makiecie demonstracyjnej,  przedstawił zwiedzającym cały proces technologiczny realizowany w zakładzie. Potem,  oprowadził grupę wzdłuż linii technologicznej, zaprezentował dział kontroli jakości i laboratorium zakładowe.  Po zwiedzaniu,  członek Zarządu dyr. Andrzej Konieczka zaprosił zwiedzających na spotkanie, podczas którego  osobiście przekazał wiele interesujących informacji  i spostrzeżeń z własnej praktyki zawodowej. Wycieczka uświadomiła wszystkim,  jak zorganizowana jest nowoczesna fabryka realizująca określoną technologię, jak ważna jest automatyzacja i robotyzacja produkcji i jak trudno czasami wyeliminować pracę rąk ludzkich.

WYBÓR OFERTY - KURSÓW/SPECJALIZACJI DLA PRACOWNIKÓW KADRY DYDAKTYCZNEJ Nr 5/PWSZ/5.3/2019

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż na podstawie przeprowadzonego rozpoznania cenowego, w celu wyboru instytucji szkoleniowej dla kadry dydaktycznej, w ramach projektu nr POWER.05.03.00-00-0045/17-00 „Studiuj Pielęgniarstwo w PWSZ w Gnieźnie” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na przeprowadzenie „Kursu kwalifikacyjnego z pielęgniarstwa onkologicznego dla pielęgniarek – szkolenie dla kadry dydaktycznej uczelni (dla pracowników etatowych kierunku pielęgniarstwo) dla 6 osób – wybrano ofertę– Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu ul. Grunwaldzka 65, 60 -311 Poznań.
Kryterium wyboru oferty - najkorzystniejsza cenowo.

VIII edycja Konkursu dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych English for ICT

Dnia 16.04.2019 r. na terenie PWSZ im. H. Cegielskiego w Gnieźnie odbyła się VIII edycja Konkursu dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych English for ICT, organizowanego wspólnie przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. H. Cegielskiego w Gnieźnie oraz Centrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Alicja Miłoszewska – II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie

II miejsce – Michał Wojtyszyn – II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie

III miejsce – Dariusz Czerniak – Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie

Serdecznie gratulujemy!

Bezpłatne Szkolenie: Lokalne sieci bezprzewodowe