Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościMatma dla maturzystów!

Już od 27 października 2018 ruszają kursy z matematyki przygotowujące do matury pod nazwą "SOS Matura 2019".
Akcja skierowana jest do tegorocznych maturzystów, niezależnie od rodzaju i profilu szkoły do jakiej uczęszczają.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

czytaj więcej

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku

uwaga

Uwaga zmiana harmonogramu opłat!

Zmiana harmonogramu opłat na rok akademicki 2018/2019 w załączeniu

pdf 

Harmonogram

RUSZYŁA V EDYCJA AKADEMII MŁODEGO INŻYNIERA

11 października br., uroczystą inaugurację roku akademickiego 2018/2019, przeżyli nasi najmłodsi żacy - studenci Akademii Młodego Inżyniera.

Akademia Młodego Inżyniera to cykl zajęć wykładowych, warsztatowych  i laboratoryjnych  dla dzieci w wieku 6-13 lat, podczas których młodzi adepci nauk ścisłych, pod czujnym okiem wykładowców z PWSZ Gniezno, przeprowadzają doświadczenia i odkrywają tajemnice otaczającego ich świata. Największym zainteresowaniem cieszą się zawsze zajęcia dodatkowe z eksperymentów naukowych, które stanowią znakomite połączenie nauki oraz wspaniałej zabawy.

czytaj więcej

MIĘDZYNARODOWE TARGI OCHRONY ŚRODOWISKA - POL-ECO SYSTEM

MIĘDZYNARODOWE TARGI OCHRONY Środowiska POL-ECO SYSTEM to największe i najważniejsze wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty służące zrównoważonemu rozwojowi. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 23-25 października 2018 r.

Zapraszamy wszystkich studentów kierunków inżynierskich oraz medycznych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. PWSZ w Gnieźnie pokrywa wszystkie koszty związane z transportem oraz uczestnictwem w w/w wydarzeniu. Osoby zainteresowane wyjazdem - zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 18 października br., (czwartek), o godz. 12:00, w Sali Senatu (Budynek Rektoratu, ul. Wyszyńskiego 38)

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com