Jak to się robi w Wielkopolsce!

W piątek 6 maja odbyła się studencka konferencja „Produkcja, ekonomia, zarządzanie, marketing  - jak to się robi w Wielkopolsce”. Została ona zorganizowana przez koło  naukowe ANOVA, studentów Zarządzania i Inżynierii Produkcji, działające przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie.
Konferencję otworzył wykład doc. dr inż. Macieja Szafrańskiego na temat „Innowacyjnej Wielkopolski”. Następnie głos otrzymali studenci, którzy wygłosili swoje referaty w trzech blokach tematycznych:

1.    Produkcja i marketing. Poszukiwanie konsensusu,
2.    Społeczne dylematy przedsiębiorstw,
3.    Mikroprzedsiębiorstwa – ujęcie lokalne i globalne.

Każdy z paneli został podsumowany dyskusją na tematy przedstawione przez uczestników konferencji.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności sponsorom, którzy przyczynili się do zorganizowania konferencji.

Patroni medialni:

ewydawnictwo radio_gniezno