sexoballena.com

Strona główna Aktualności Uczniowie w roli studentów
Uczniowie w roli studentów Drukuj
Środa, 17 Listopad 2010 19:37
07Dnia 17 listopada 2010 roku laboratoria Instytutu Ochrony Środowiska po raz kolejny odwiedzili uczniowie z zaprzyjaźnionego II Liceum im. Dąbrówki w Gnieźnie. Celem wizyty było uczestnictwo w zajęciach laboratoryjnych. Dwie grupy uczniów wykonywały ćwiczenia z zakresu drugiej klasy liceum. W laboratorium chemicznym przeprowadzali reakcje barwne, reakcje redox oraz strącali osady. Wyzwaniem było dla nich izolowanie DNA z cebuli w laboratorium mikrobiologicznym. Ciekawe doświadczenia oraz możliwość bezpośredniego kontaktu ze sprzętem i odczynnikami są okazją do pogłębiania wiedzy uczniów.

Zmieniony: Środa, 17 Listopad 2010 19:44

Strefa Kandydata

Strefa Studenta

bip_full
konferencja_anova
15_lat_pwsz
sosmatura
absolwenci
pka
wd
erasmus_plus
pomostowe
bulats
duszpasterstwo

Aile filmleri Erotik film izle Erotik Erotik film Erotik Bicaps Film izle Erotik Film izle Vizyon film izle

güncel teknoloji haberleri

Copyright PWSZ iTeam 2008. Powered by Joomla. Valid XHTML and CSS.

evden eve nakliyattasimacilik firmasi istanbul evden eveistanbul evden eve nakliyat